-
Gina Mence replied to the topic "Videochat de acasa sau din studio?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Si eu sunt de acord cu ce s-a spus pana acum. Din experienta mea, studioul este cel mai bun loc pentru a incepe. Ai echipamente de calitate, promovare si mai ales suport din partea unei echipe care stie cum sa… Read more»