-
Gina Mence replied to the topic "Munca de sarbatori" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Da, eu lucrez de sarbatori! De obicei, e o perioada foarte buna, membrii sunt mai generosi si atmosfera e super relaxata. Imi place sa adaug decor festiv, sa port tinute tematice si sa creez o vibe de sarbatoare in camera…. Read more»