-
Gina Mence replied to the topic "Cum a fost prima ta zi în videochat?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Prima mea zi în videochat a fost plină de emoții..entuziasm, dar și teamă. Ce m-a surprins cel mai mult a fost cât de importantă este încrederea în tine și comunicarea deschisă. Cu timpul, am învățat să fiu mai relaxată și… Read more»