-
Gina Mence replied to the topic "Mediul de lucru in studio" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
E mult mai bine in studio decat acasa, acolo ai o echipa gata sa te ajute cu orice ai nevoie, mai ales daca esti incepatoare. Te astept sa fim colege la Studio 20
Gina Mence replied to the topic "Mediul de lucru in studio" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
E mult mai bine in studio decat acasa, acolo ai o echipa gata sa te ajute cu orice ai nevoie, mai ales daca esti incepatoare. Te astept sa fim colege la Studio 20