• Gina Mence replied to the topic "Faceti bani in perioada asta?"Acum 2 săptămâni

    Este foarte bine in aceasta perioada, in ultimii ani am incercat sa lucrez ba de Craciun, ba de revelion, ba de amandoua….si au fost incasari foarte bune. Sarbatori fericite!

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont