-
Gina Mence replied to the topic "Faceti bani in perioada asta?" – Acum 2 săptămâni
Este foarte bine in aceasta perioada, in ultimii ani am incercat sa lucrez ba de Craciun, ba de revelion, ba de amandoua….si au fost incasari foarte bune. Sarbatori fericite!