Forum Replies Created
|
RE: Un sfat, va rog!! Buna fetele..Am revenit cu update . Am găsit pe cineva sa ducă,copiii la școală/ grădinița asta de vreo 2-3 ori pe săptămână când nu poate soțul. Am găsit și un studio cu care rezonez si voi începe de... |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Un sfat, va rog!! Merci mult ,Daria ! Am ajuns la concluzia ( corecta , sper eu ) sa incerc de la studio si pentru dimineațile când nu e soțul acasă, sa caut pe cineva sa stea cu ei câteva ore și sa-i ducă la grădiniț... |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
Un sfat, va rog!! Buna ! O iau cu începutul. Am 32 de ani ,măritată, 2 copii , o fetita de 7 ani și un băiețel de 3 ani cu ceva pb de sănătate . Lucrez intr-o multinaționala, cu un salariu sa normal pt București, nici ... |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |