-
Ioanam replied to the topic "Vreau sa fac videochat" – Acum 2 săptămâni, 4 zile
@arielle, si eu am auzit lucruri bune de studio 20 si acum ca zici asta cu sumele asa mari… cred ca o sa incerc si eu. Dar e concurenta mare, e greu la interviu?
Ioanam replied to the topic "Vreau sa fac videochat" – Acum 2 săptămâni, 4 zile
@arielle, si eu am auzit lucruri bune de studio 20 si acum ca zici asta cu sumele asa mari… cred ca o sa incerc si eu. Dar e concurenta mare, e greu la interviu?