• Ioanam replied to the topic "Camera voastra"Acum 2 săptămâni

    Da, eu consider camera de studio la fel ca si camera mea de acasa, unde dorm. Daca acasa schimb asternuturile si mereu aduc un buchet de flori mai ales noaptea, cand dorm, la munca imi place sa am o anumita…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont