-
Ioanam replied to the topic "Am fost la interviu" – Acum 2 săptămâni
Da, si eu am auzit numai lucruri bune despre Studio 20, sunt super profesionisti, nu degeaba au studiouri in toata lumea. Am aflat mai nou ca au deschis si in Cehia, la Praga, e orasul meu preferat <3