Forum Replies Created
|
RE: Social media videochat Eu am cont cu pseudonim si postez cam de 2 ori pe zi. Mie imi merge foarte ok n-am avut probleme. Nu prea fac poze in camere, dar in afara de asta e ok. Pe langa cat de des postezi conteaza sa si rasp... |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
RE: influencer sau model de videochat Hei! Eu cred ca poti sa le faci lejer pe amandoua atat timp cat acorzi atentie atat conturilor de instagram sau twitter sau ce mai ai, dar si contului tau de model. De fapt cred ca merg mana in mana s... |
In forum Bani videochat |
6 ani ago |
|
RE: placa de par si makeup profi recomandari? Placile de la Remington sunt foarte bune. Cat despre machiaje orice de la Fenty sau UrbanDecay sau Elf. Trebuie sa testezi si tu sa vezi cu ce se impaca tenul tau. Mai intai vezi exact ce tip de ten ... |
In forum Echipamente videochat |
6 ani ago |
|
RE: Vreau sa fac videochat Hei! Depinde de multe chestii, dar eu sincer ti-as recomanda Studio20 pentru ca sunt super seriosi cand vine vorba de a iti garanta anonimitatea si a iti proteja identitatea, ofera si cursuri de Engle... |
In forum Anunturi videochat |
6 ani ago |
|
RE: asa da! Nu o stiam pe Irina, dar treaba asta mi-a facut ziua! Asa da! Sa tot fie fete ca ea! |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: Care este modelul vostru preferat de video chat? As spune DeviousAngel. Are atitutdinea aia absolut perfecta. Am invatat multe de la lea de-a lungul timpului. |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: Secrete seductie Cel mai bine e sa fii naturala. Tendintele merg spre naturalete, spontanietate etc. Oamenii vor o experienta autentica si vor aprecia mai mult chestia asta si se si observa daca esti naturala sau ince... |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
RE: Sfaturi videochat E normal sa fii timida la inceput, dar nu te speria. Membrii sunt si ei oameni si daca ii cunosti mai bine o sa vezi ca o sa ti vina mai usor sa lungesti conversatiile cu ei. Afla cine sunt, ce le pla... |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: Engleza videochat Bună! Da e foarte important să știi engleză bine, să poți să ții o conversație. Depinde mult și cu ce studio alegi să lucrezi. Unii sunt dispuși să te pregătească și să te ajute în senul ăsta așa că n... |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |