Forum Replies Created
|
RE: pe tiktok poti face bani mai multi ca in videochat? Pe platforma direct nu faci bani, dar daca iti cresti contul si ai si content de calitate (de obicei trebuie sa gasesti o nisa ceva, sa fie diferit de restul) ai sanse sa faci si bani din asta. |
In forum Bani videochat |
6 ani ago |
|
RE: va dati datele reale? Cel mai bine e sa eviti cat poti sa iti dai datele reale. Eventual te poti gandi la alte meteode de a il pastra ca fan pe respectivul membru. |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
RE: se cumpara lenjerie intima folosita - voi ce parere aveti? Merita incercat. Desi cum spunea cineva sigur o sa fie probleme la shipping. |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: Ajutor 😀 Buna! Eu mi-am bazat multe dintre show-uri pe tinute. Am creat niste tinute si pe urma am gandit si show-uri in jurul lor. A mers pentru mine. Eu incerc sa vorbesc mult despre membru, dar le si poves... |
In forum Videochat de acasa |
6 ani ago |
|
RE: Daca va place sa cititi, am gasit cateva recomandari bune <3 Foarte interesant. Chiar cautam ceva de citit. In ultimul timp ascult si podcasturi destul de des si chiar asta. Am gasit pe Spotify cateva chiar bune. |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
RE: Ce filme ati mai vazut? Hei. Eu am vazut recent Knives Out si mi-a placut mult chiar recomand. E aparut anul trecut. |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: Fond de ten pentru tenul gras Buna! Eu folosesc de la Estee Lauder dar cred ca ce ai tu nevoie e un fond de ten pentru ten mixt. Probabil cel lichid nu e cel mai ok pentru tine. Te-ar putea ajuta un dermatolog cu chestia asta. Eu ... |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: 92.000 de $ in 2 saptamani??? Nu mi se pare imposibil, dar cere multa munca si ceva sacrificii, dar pana la urma ar merita nu? |
In forum Stiri din videochat |
6 ani ago |
|
RE: Spotify sau youtube premium Sincer as opta pentru youtube premium, dar pe spotify ai avantajul e ca daca apare un album nou il poti asculta exact atunci cand iese ceea ce e super. |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: Am insomnii Hei! Si eu am patit chestia asta cand m-am mutat pe noapte si mi-a luat cateva saptamani pana cand m-am obisnuit iar. Aveam insomnii si nu reuseam sa scap. Insa am descoperit ca daca imi obisbuiesc co... |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: Am insomnii Buna. Cred ca cel mai bine e sa incerci sa mergi la un medic. De obicei neurologul se ocupa prima faza de asta. Probabil suferi de insomnii din cauza ca ti-ai dat programul peste cap cu tura de noapt... |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: Studio in Timisoara Stiu ca Studio20 are 2 sedii in Timisoara deci care iti e mai aproape la ala poti sa mergi sa incerci. |
In forum Videochat in studio |
6 ani ago |
|
RE: Cam cati romani or intra pe videochat? Hei! Euna n-am intalnit deloc romani. Probabil conteaza si tura pe care esti, dar nici de la colegele de pe zi n-am auzit vreodata sa aiba romani in camere. Sincer cred ca pt romani ar fi scump sau li... |
In forum Trafic videochat |
6 ani ago |
|
RE: Fetelor voi cumparati de la Cel.ro? Sincer emag mi se pare mult mai ok. Despre CEL am auzit multe chestii negative. Cred ca mai bine il eviti. |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: Renuntare cablu tv Buna. Eu am HBO GO si Netflix si sincer sunt foarte multumita. Nici nu ma ajunge mult. |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |