Forum Replies Created

RE: Vreau sa fac videochat

Eu îți recomand Studio20. Sunt cei mai buni și chiar te vor ajuta să fii un model de succes!

In forum Anunturi videochat

6 ani ago
RE: Outfit

Heeei! Eu imi iau de pe HM, Wildfashion si Sevensins!

In forum Anunturi videochat

6 ani ago
RE: Camera voastra

Mereu vreau să aduc ceva nou pentru că asta îi bucură pe membrii și pe mine pentru că petrec destul de mult timp acolo și mă plictisesc.

In forum Videochat in studio

6 ani ago
RE: Site-uri jucarii

Și eu comand tot de aici

In forum Despre videochat

6 ani ago
RE: a colaborat cineva cu Charms studio?

Eu zic să lucrezi cu cei mai buni, iar eu știu că Studio20 este cel mai bun studio din lume

In forum Anunturi videochat

6 ani ago
RE: Program flexibil?

Asa cum au spus si fetele, se refera la tura pe care vrei sa lucrezi. Poti alege tura de noapte, de zi sau intermediara. de asmenea, poti alege ora la care vrei sa incepi, dar cu conditia sa stai un m...

In forum Despre videochat

6 ani ago
RE: Credeti ca ar merge sa atrag membri cu Instagram?

Da, eu chiar cred ca functioneaza!

In forum Site-uri de videochat

6 ani ago
RE: Castiguri videochat

Eu cunosc stiu pe cineva care a facut 80.000$ într-o luna. A castigat multe surprize si a dat lovitura!

In forum Bani videochat

6 ani ago
RE: Fara contract?

Încearcați mereu să alegeți un studio pe bune, serios, care are un instoric.

In forum Tepe in videochat

6 ani ago
RE: 3000$ contest!

Hei! Dacă nu îți dorești așa mult să schimbi ceva la aspectul tău fizic, poți merge în vacanță. Discută cu colegii și cere-le părerea.

In forum Bani videochat

6 ani ago
RE: Masuta pt calculator?

Recomand să te uiți pe emag. Sigur găsești ceva drăguț acolo!

In forum Echipamente videochat

6 ani ago
RE: Confidentialitate? Da sau nu?

Buna! Si la studioul la care eu lucrez sunt protejate datele personale.

In forum Despre videochat

6 ani ago
RE: Ce fetis recomandati?

Foot fetish - cea mai intalnita

In forum Despre videochat

6 ani ago
RE: Avantaje in a lucra de acasa?

Este mult mai ok sa lucrezi de la studio pentru ca poti avea tot suportul colegilor!

In forum Videochat de acasa

6 ani ago
RE: Pot sa folosesc tableta pt videochat de acasa?

Eu iti recomand sa colaborezi cu un studio si acolo vei avea parte de tot suportul necesar!

In forum Videochat de acasa

6 ani ago
Page 3 / 5