Forum Replies Created
|
RE: Vreau sa fac videochat Eu îți recomand Studio20. Sunt cei mai buni și chiar te vor ajuta să fii un model de succes! |
In forum Anunturi videochat |
6 ani ago |
|
RE: Outfit Heeei! Eu imi iau de pe HM, Wildfashion si Sevensins! |
In forum Anunturi videochat |
6 ani ago |
|
RE: Camera voastra Mereu vreau să aduc ceva nou pentru că asta îi bucură pe membrii și pe mine pentru că petrec destul de mult timp acolo și mă plictisesc. |
In forum Videochat in studio |
6 ani ago |
|
RE: Site-uri jucarii Și eu comand tot de aici |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
RE: a colaborat cineva cu Charms studio? Eu zic să lucrezi cu cei mai buni, iar eu știu că Studio20 este cel mai bun studio din lume |
In forum Anunturi videochat |
6 ani ago |
|
RE: Program flexibil? Asa cum au spus si fetele, se refera la tura pe care vrei sa lucrezi. Poti alege tura de noapte, de zi sau intermediara. de asmenea, poti alege ora la care vrei sa incepi, dar cu conditia sa stai un m... |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
RE: Credeti ca ar merge sa atrag membri cu Instagram? Da, eu chiar cred ca functioneaza! |
In forum Site-uri de videochat |
6 ani ago |
|
RE: Castiguri videochat Eu cunosc stiu pe cineva care a facut 80.000$ într-o luna. A castigat multe surprize si a dat lovitura! |
In forum Bani videochat |
6 ani ago |
|
RE: Fara contract? Încearcați mereu să alegeți un studio pe bune, serios, care are un instoric. |
In forum Tepe in videochat |
6 ani ago |
|
RE: 3000$ contest! Hei! Dacă nu îți dorești așa mult să schimbi ceva la aspectul tău fizic, poți merge în vacanță. Discută cu colegii și cere-le părerea. |
In forum Bani videochat |
6 ani ago |
|
RE: Masuta pt calculator? Recomand să te uiți pe emag. Sigur găsești ceva drăguț acolo! |
In forum Echipamente videochat |
6 ani ago |
|
RE: Confidentialitate? Da sau nu? Buna! Si la studioul la care eu lucrez sunt protejate datele personale. |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
RE: Ce fetis recomandati? Foot fetish - cea mai intalnita |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
RE: Avantaje in a lucra de acasa? Este mult mai ok sa lucrezi de la studio pentru ca poti avea tot suportul colegilor! |
In forum Videochat de acasa |
6 ani ago |
|
RE: Pot sa folosesc tableta pt videochat de acasa? Eu iti recomand sa colaborezi cu un studio si acolo vei avea parte de tot suportul necesar! |
In forum Videochat de acasa |
6 ani ago |