-
Jessie replied to the topic "Logare de Craciun" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Hey! Eu la Studio20 am posibilitatea sa si lucrez si sa am si concediu , dar prefer sa vin la munca in zilele de craciun , este o oportunitate de a face dublu bani pentru ca multe modele nu se… Read more»