Notifications
Clear all

Logare de Craciun

5 Posts
5 Users
0 Reactions
4 Views
(@kiara)
Posts: 262
Reputable Member
Topic starter
 
[#1527]

Buna, fetelor. Nu stiu cum sa procedez de sarbatori. Intr-un fel vreau sa fiu libera, intr-un fel vreau sa raman logata pentru ca stiu ca se pot face multi bani. Voi o sa va logati de sarbatori?


 
Posted : 04/12/2023 9:49 am
 Sara
(@sara)
Posts: 152
Estimable Member
 

In Decembrie cele mai productive zile sunt 24/25 si 31/1 - poti sa iti iei liber in una din zile si cealalta sa muncesti daca vrei sa imparti si capra si varza.


 
Posted : 05/12/2023 11:41 am
(@jessiedobrick)
Posts: 128
Estimable Member
 

Hey! Eu la Studio20 am posibilitatea sa si lucrez si sa am si concediu , dar prefer sa vin la munca in zilele de craciun , este o oportunitate de a face dublu bani pentru ca multe modele nu se logheza . O zi frumoasa !


 
Posted : 06/12/2023 2:18 pm
(@sophiel)
Posts: 275
Reputable Member
 

Ai dreptate, Jessie. Competitia va fi mai mica pe site-uri si membrii oricum vor intra. Deci mai multe sanse sa faci multi bani!


 
Posted : 14/12/2023 10:49 am
 Mara
(@gabriela96)
Posts: 441
Honorable Member
 

Eu sigur o să mă loghez 🎄💋 Perioada sărbătorilor e mereu foarte profitabilă, sunt mulți useri online, atmosfera e relaxată și se fac câștiguri frumoase. După câteva ore de lucru, te bucuri și de timpul liber fără griji!


 
Posted : 17/11/2025 6:49 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont