-
Jessie replied to the topic "Fara contract?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Hello girls! Nu recomand nimanui sa se angajeze fara contract , s-au dus vremurile cand se lucra fara contract si fetele isi luau tepe si munceau degeaba. Eu zic sa va alegeti un studio renumit si vechi in industrie pentru… Read more»