• Jessie replied to the topic "Fara contract?"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Hello girls! Nu recomand nimanui sa se angajeze fara contract , s-au dus vremurile cand se lucra fara contract si fetele isi luau tepe si munceau degeaba. Eu zic sa va alegeti un studio renumit si vechi in industrie pentru…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont