-
Krisztyna posted a new topic "Parere despre Vulpita" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Buna, fetelor, stiu ca poate nu e locul aici, ca nu face video chat, dar ce parere aveti despre Vulpita? Eu cand o vad mie rusine mie ca sunt femeie, zau pe cuvantul meu..
Krisztyna posted a new topic "Parere despre Vulpita" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Buna, fetelor, stiu ca poate nu e locul aici, ca nu face video chat, dar ce parere aveti despre Vulpita? Eu cand o vad mie rusine mie ca sunt femeie, zau pe cuvantul meu..