Forum Replies Created
|
scandal Oana Zavoranu vs influencere cum stateam eu asa pe net intr-o zi si citeam ce se mai intampla prin lumea mondena, am dat de o stire si am vazut ca Oanei Zavoranu i s-a pus rau de tot pata pe influencerite, pe care vrea sa le "des... |
In forum Stiri din videochat |
6 ani ago |
|
RE: Black Friday - pe bune sau vrajeala? hmmmm, sincer, pana acum nu am urmarit oferte, nu prea m-a interesat...dar anul asta am pus si eu ochii pe niste electrocasnice de la Emag si sper sa fie reducere mare 😀 |
In forum Stiri din videochat |
6 ani ago |
|
RE: sarbatoriti Halloween-ul? chiar ma gandeam zilele astea daca sa imi comand sau nu un costum, ca nu cred ca mi-ar ajunge la timp si chiar as vrea sa fac ceva live interesant 😀 dar nici nu vreau sa cheltui prea multi bani. daca ... |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: ASMR - a incercat cineva? hmmm, ce idee interesanta! chiar nu stiu modele de videochat care sa faca ASMR si cred ca ai avea mare succes 😉 mai ales ca toata lumea cauta metode care sa te relaxeze dupa o zi grea, iar ASMR ul e p... |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: cosuri de la masca... cum curat tenul in perioada asta?? help parerea mea este sa mergi la un dermatolog cat mai curand! doar asa stii daca e vorba de o simpla iritatie sau de o acnee in adevaratul sens al cuvantului. daca e vorba chiar de acnee, atunci o sa ai ... |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: Recomandari pantofi buna @avae :* Eu imi comand des de pe Epantofi.ro, pt ca au o varietate mare de produse si au des promotii. Sau daca vreau ceva personalizat, atunci imi cumpar de pe , pt ca pot sa imi fac eu pereche... |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: cum facem sa reziste machiajul cand purtam masca? oh daaaaa!!! chiar ca e o mare problema cu machiajul cand porti masca. Eu am un ten mai dificil (ten uleios, cu tendinte acneice in zona obrajilor si a barbiei) + transpiratia de care zici si tu .. eg... |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: Only fans... informatii pls @spicy multumesc pentru sugestie, chiar am gasit multe informatii utile in articol. :* @carlax multumesc pentru info! :* din ce mi-ai spus, banuiesc ca ai si tu cont. cam cat timp iti ocupa pe zi / s... |
In forum Site-uri de videochat |
6 ani ago |
|
RE: echipament de incepatori @carlax - oho, e ceva, noi ne gandeam ca 2000 de lei ar ajunge. faza e ca avem laptop, dar nu ceva wow.. mersi mult de info :* @nicole96 - hmmm, uite ca la varianta asta nu ne-am gandit...adica am put... |
In forum Echipamente videochat |
6 ani ago |
|
RE: Paypal - informatii despre plata buna @bubu ! eu am paypal pt ca fac shopping in afara si pe amazon sau alte siteuri din afara ai nevoie de Paypal. Mi s-au mai returnat bani pe comenzi si de obicei imi intrau banii in cateva zile (4 ... |
In forum Bani videochat |
6 ani ago |
|
RE: Gaseste-ti perechea dupa 7 pacate capitale @simona24 .. ce e asta? mie mi pare un site de dating cu finalizare :)) gen tinder.. ti-ai facut cont pana la urma? |
In forum Site-uri de videochat |
6 ani ago |
|
modele de videochat pe Instagram Tot intru de ceva vreme pe instagram si vad la comentarii la diverse poze ale vedetelor si nu numai (si pe conturi cum ar fi 9gag, ohpolly etc) tipe din afara care posteaza asa "intra pe profilul meu ... |
In forum Site-uri de videochat |
6 ani ago |
|
Only fans... informatii pls Buna, all! :* Am citit in ultima vreme tot felul de pareri pe forumuri si in articole si am vazut ca lumea tot vorbeste de site-ul Onlyfans. Care e treaba, mai exact? Nu prea am inteles cum se procede... |
In forum Site-uri de videochat |
6 ani ago |
|
echipament de incepatori buna, fetelor! :* nu stiu daca a mai intrebat cineva acest lucru, daca da, imi cer scuze ca ma repet. Insa eu si iubitul meu vrem sa ne apucam sa facem videochat de acasa si am vrea sa stim realist ce... |
In forum Echipamente videochat |
6 ani ago |
|
RE: videochat cuplu sau solo - cum e mai bine? multumesc pentru raspunsuri, fetelor :* ideea e ca el e deschis catre ideea asta, dar nu stiu daca ar face solo, mai mult ar fi facut pentru mine.. e genul mai protector si cu el alaturi, m-as simti m... |
In forum Bani videochat |
6 ani ago |