-
Mallorie replied to the topic "Sarbatori Online sau nu?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Buna, intrucat e pandemie si nu prea ai ce sa faci, eu am ales sa fac niste banuti si sa stau online si de Craciun si de Revelion. De Craciun a mers foarte bine, sa speram ca de Revelion o… Read more»