-
MallorieR replied to the topic "Sa fiu online de Revelion?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Hello, eu o sa lucrez de Revelion – este una din cele mai productive zile ale anului pentru mine :))
MallorieR replied to the topic "Sa fiu online de Revelion?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Hello, eu o sa lucrez de Revelion – este una din cele mai productive zile ale anului pentru mine :))