Sa fiu online de Re...
 
Notifications
Clear all

Sa fiu online de Revelion?

5 Posts
5 Users
0 Reactions
2 Views
(@Anonymous)
Posts: 0
Topic starter
 
[#726]

Merita sa stau online de Revelion? Voua cum v-a mers anul trecut?


 
Posted : 16/12/2021 1:04 pm
(@lollagodiva)
Posts: 573
Noble Member
 

Heei, din cate am inteles, merge bine de revelion si de craciun, eu personal nu o sa lucrez, dar daca oricum nu ai planuri pentru revelion go for it


 
Posted : 17/12/2021 10:02 am
(@carolineskyler)
Posts: 62
Estimable Member
 

daca nu ai planuri atunci de ce nu? macar poti incerca cateva ore sa vezi daca merge dar trebuie sa tii cont ca pentru multi nu va fi revelionul inca cand intri tu.


 
Posted : 20/12/2021 12:42 pm
(@mallorier)
Posts: 89
Estimable Member
 

Hello, eu o sa lucrez de Revelion - este una din cele mai productive zile ale anului pentru mine :))


 
Posted : 20/12/2021 12:43 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Depinde de site-uri. Eu am avut in anii trecuti experiente foarte faine de Rev (mfc si adult), mi-am facut chiar si niste membri noi atunci. Sunt multi care sunt singuri de sarbatori si au nevoie de companie sau de cineva care sa ii distraga de la trista realitate in care traiesc.. 🙂


 
Posted : 20/12/2021 12:43 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont