Merita sa stau online de Revelion? Voua cum v-a mers anul trecut?
Heei, din cate am inteles, merge bine de revelion si de craciun, eu personal nu o sa lucrez, dar daca oricum nu ai planuri pentru revelion go for it
daca nu ai planuri atunci de ce nu? macar poti incerca cateva ore sa vezi daca merge dar trebuie sa tii cont ca pentru multi nu va fi revelionul inca cand intri tu.
Hello, eu o sa lucrez de Revelion - este una din cele mai productive zile ale anului pentru mine :))
Depinde de site-uri. Eu am avut in anii trecuti experiente foarte faine de Rev (mfc si adult), mi-am facut chiar si niste membri noi atunci. Sunt multi care sunt singuri de sarbatori si au nevoie de companie sau de cineva care sa ii distraga de la trista realitate in care traiesc.. 🙂