• nicole replied to the topic "lucrati de revelion?"Acum 2 săptămâni, 1 zi

    Buna fetelor la voi cum merge luna aceasta ? La mn nu a fost niciodata atat de slab , practic sa stau degeaba ore intregi ….

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont