• Nani Petrescu replied to the topic "Zile libere"Acum 2 săptămâni, 1 zi

    Buna, de acord cu Mallorie aici, imi merge mai bine in weekend. Eu am liberele luni si marti pentru ca urasc conceptul de luni dimineata, aia e ziua mea de uitat pe geam cum pleaca oamenii la munca :))

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont