-
Patricia replied to the topic "Ce mancati in timpul programului?" – Acum o săptămână, 1 zi
eu mai mult rontai cate ceva in timpul show-urilor. la mine cola si chipsurile sunt la putere!
-
Patricia replied to the topic "Vreau si eu o geanta faina!" – Acum o săptămână, 1 zi
eu de pe epantofi sau fashiondays imi cumpar. au o multime de modele!
-
Patricia replied to the topic "5000 de lei in primele luni?" – Acum o săptămână, 1 zi
Multumesc chicas pt raspuns! :* O sa ma programez la un interviu. Sper sa imi placa!
-
Patricia replied to the topic "Ce masina sa imi cumpar?" – Acum o săptămână, 1 zi
Multumesc, fetelor, pentru sfaturi. O sa caut masinile recomandate de voi si o iau o decizie. Sper sa fac o alegere buna!
-
Patricia replied to the topic "serial despre videochat – stiati?" – Acum o săptămână, 1 zi
Am citit si eu azi stirea. sper sa fie misto serialul
-
Patricia posted a new topic "5000 de lei in primele luni?" – Acum o săptămână, 1 zi
Hey. Am citit ca Studio20 le ofera modelelor 5000 de lei in primele 3 luni. Stie cineva daca e adevarat?
-
Patricia posted a new topic "Ce masina sa imi cumpar?" – Acum o săptămână, 1 zi
Ola, chicas! Eu am tot strans bani si vreau sa-mi cumpar o masina, dar nu ma pricep deloc. As vrea una draguta, de fete, care sa nu consume mult si sa pot pleca cu ea si la drum lung. Astept… Read more»