• PatriciaP replied to the topic "Cum a fost de Revelion?"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Eu personal mai mult am facut de Craciun… :)) Si de Rev a fost ok, dar nu a fost asa bine cum ma asteptam.

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont