-
RebecaRebi posted a new topic "Studio" – Acum o săptămână, 1 zi
Buna fetelor,am tot văzut ca ați mai scris de studioul ACM,oare la acesta va referiți?
https://acmstudio.ro/ “Fabrica de campioane” este unul serios sau? -
RebecaRebi posted a new topic "Început videochat" – Acum o săptămână, 1 zi
Buna fetelor,am și eu câteva întrebări pentru cele care fac asta,ma gândesc sa ma apuc de videochat,dar ar trebuii sa ma mut intr un oras,prefer Timișoara,deoarece eu stau intr un orășel mic,cam nimic pe aici..prima întrebare,sunt fete care s au… Read more»