• sabrina replied to the topic "Ce e cel mai greu cand esti model?"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Cel mai greu e sa fii cu zambetul pe buze cand poate ai o zi naspa, fix cum ai zis, sau poate esti pe stop si chiar nu ai chef de conversatii. Mie mi s-a intamplat de multe ori sa…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont