-
sabrina replied to the topic "Ce parere aveti despre oana lovin?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Mie nu imi place deloc de ea, nu vreau sa fac politica, dar chiar e o nesimtita in toata puterea cuvantului. Nebuna rau :)))
sabrina replied to the topic "Ce parere aveti despre oana lovin?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Mie nu imi place deloc de ea, nu vreau sa fac politica, dar chiar e o nesimtita in toata puterea cuvantului. Nebuna rau :)))