-
Sara replied to the topic "Kit lumina videochat – pareri?" – Acum 2 săptămâni, 3 zile
Buna, eu folosesc un mix de lumina calda si lumina rece, mi-am luat niste lumini de studio de pe eMag si sunt foarte multumita, nici nu au fost ft scumpe
Sara replied to the topic "Kit lumina videochat – pareri?" – Acum 2 săptămâni, 3 zile
Buna, eu folosesc un mix de lumina calda si lumina rece, mi-am luat niste lumini de studio de pe eMag si sunt foarte multumita, nici nu au fost ft scumpe