Kit lumina videocha...
 
Notifications
Clear all

Kit lumina videochat - pareri?

6 Posts
5 Users
0 Reactions
3 Views
(@Anonymous)
Posts: 0
Topic starter
 
[#1449]

Buna fetelor, voi ce ustensile folositi pentru chat? Eu am doua umbrele de lumina dar ma intreb daca exista variante mai bune pentru ca le am de ceva ani si are merge o schimbare


 
Posted : 24/08/2023 11:00 am
(@samira)
Posts: 71
Trusted Member
 

Buna, eu folosesc 2 lampi led cu lumina rece si ca difuzie tot 2 umbrele. Lumina este super in camera, ma mai joc cu temperatura de culoare daca vreau sa fie mai calda lumina:)


 
Posted : 24/08/2023 12:02 pm
(@ginamence)
Posts: 296
Reputable Member
 

Eu am Hakutatz HK-176 Kit 2 Lampi LED 45W Daylight cu Stative si Softboxuri.. E cea mai ieftina si buna metoda sa ai lumina buna in camera. Te costa undeva la 560 de lei toata investitia😊


 
Posted : 25/08/2023 5:53 am
(@kiara)
Posts: 262
Reputable Member
 

Bună, eu am ring light și 2 umbrele. Lumina e ok în cameră, se vede foarte bine. Dar nu aș spune nu unor efecte speciale cu lămpi led și etc. Cred că îmi voi achiziționa în curând.


 
Posted : 25/08/2023 5:54 am
(@ginamence)
Posts: 296
Reputable Member
 

Cred ca si metoda cu 2 Ring-Light-uri merge si te costa undeva la 300 de lei maxim. In felul asta o sa lumina calda, lumina rece sau chiar sa optezi pentru un Righ-Light led RGB ca sa poti schimba ambienta camerei oricand doresti in diferite culori.


 
Posted : 28/08/2023 3:13 am
 Sara
(@sara)
Posts: 152
Estimable Member
 

Buna, eu folosesc un mix de lumina calda si lumina rece, mi-am luat niste lumini de studio de pe eMag si sunt foarte multumita, nici nu au fost ft scumpe


 
Posted : 28/08/2023 3:13 am
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont