Forum Replies Created
|
RE: Seedinta foto drona În general depinde și de fotograf/videograf, pentru că mulți cer un buget în funcție de aparatura pe care o au și calitatea pe care o oferă. Un om cu Black Magic clar o să ceară mai mult decât un om c... |
In forum Despre videochat |
4 ani ago |
|
RE: Operatie la nas Bună, o știu pe tipa asta de mulți ani de zile și mereu și-a dorit să facă asta, așa că a documentat tot procesul și a vorbit foarte deschis despre tot (la câteva luni dupăce a născut). Poate ajută |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Fara muzica copyright? Mi se pare absolut ridicol, până la urmă nu folosesc muzica lor pentru editare video sau altceva, sunt un om simplu și ascult muzica care îmi place. |
In forum Stiri din videochat |
4 ani ago |
|
RE: Surprize retrase Cel mai bine este să faci un screenshot în care să se înțeleagă foarte clar faptul că el ți-a oferit de bună voie acele surprize ca după să nu o mai poată da la întors. |
In forum Tepe in videochat |
4 ani ago |
|
RE: Fara contract? Doamne ferește de așa ceva, nu mergeți niciodată doar pe încredere pentru că sună bine promisiunile oamenilor. Nu vezi ceva scris negru pe alb atunci nu te duci. |
In forum Tepe in videochat |
4 ani ago |
|
RE: Acid Bună, prietena mea a început cu 0,5ml după care a așteptat o lună iar apoi și-a mai pus 0,5ml, iar acum merge o dată la 6 sau 12 luni în funcție de cum simte ea. Are o relație foarte bună cu medicul e... |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Tattoo Recomand Bitterink Tattoo |
In forum Bani videochat |
4 ani ago |
|
RE: Cat investiti in voi? Bună, eu personal investesc cât e nevoie unde e nevoie, pentru că îmi place calitatea lucrurilor și prefer să investesc mai mulți bani pe ceva care știu că o să țină mai mult decât să plătesc mai puți... |
In forum Bani videochat |
4 ani ago |
|
RE: Butt plug
|
In forum Echipamente videochat |
4 ani ago |
|
RE: Ulei bun Ulei de corp pentru bebeluși de la Johnson's Baby, dacă vrei să fii extra poți băga și puțin sclipici în el, e ceva de vis pe cameră. |
In forum Echipamente videochat |
4 ani ago |
|
RE: NFT hot NFT-urile merg foarte bine pentru ca lumea se schimbă și evoluează constant. Chiar vorbisem cu cineva acum ceva timp fix despre asta, era fotograf și voia să vândă NFT-uri cu poze boudoir făcute de el... |
In forum Bani videochat |
4 ani ago |
|
RE: Cat de des postati pe Social Media? Buna! Pe SM cea mai buna strategie este sa postezi o data la doua sau trei zile pentru ca altfel este considerat spam, la fel si cu hastag-urile, daca folosesti mai mult de 5 o sa iei garantat shadow ... |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: romani in camera Deobicei nu platesc prea mult si unii dintre ei mai sunt si rai... |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Sunwaves Eu personal nu am fost si bine am facut, acum am bani pentru Untold :)) |
In forum Modele de videochat |
4 ani ago |
|
RE: Small business Bună, prietena mea a făcut asta și a mers super ok, practic a început prin a-și face o firmă după care câteva pagini pe social media și a început să vândă, ideea este că ea lucra manual cu pietricele. |
In forum Bani videochat |
4 ani ago |