• Simo replied to the topic "Ce planuri aveti dupa videochat?"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Ola! Eu vreau sa ma mut in Spania, sa traiesc acolo. nu stiu exact ce job as putea sa-mi gasesc dar stiu limba bine. ador tara asta, clima, peisajul, mancarea – totul mi se pare wow!

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont