Forum Replies Created
|
Buna. Tocmai am stabilit un interviu la Studio 20 și voiam sa va întreb ce păreri aveți despre acest studio și dacă este cineva care lucrează sau a lucrat. Sunt puțin emoționată iar engleza mea este la un n... |
In forum Anunturi videochat |
6 ani ago |