Forum Replies Created

Buna.

Tocmai am stabilit un interviu la Studio 20 și voiam sa va întreb ce păreri aveți despre acest studio și dacă este cineva care lucrează sau a lucrat. Sunt puțin emoționată iar engleza mea este la un n...

In forum Anunturi videochat

6 ani ago