• xiom replied to the topic "Card lei sau dolari"Acum 2 săptămâni, 1 zi

    Cont sau card? fara cont nu ai card la nicio banca romaneasca . Depinde de multe. De exemplu jasmin plateste in EUR , nu in USD. Oricum transferurile in USD costa mai mult decat SEPA in EUR . Pt. detalii…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont