-
xiom replied to the topic "Decizia CJUE asupra videochatului – TVA suplimentar" – Acum 4 zile, 23 de ore
Decizia CEJ este in favoarea studiourilor. Nu invers. ANAF ul a perceput abuziv TVA pentru videochat pana acum. De acum va trebui sa restituie sume foarte mari percepute abuziv pana acum.
-
xiom replied to the topic "Declarație venituri" – Acum 4 zile, 23 de ore
E bine ca cineva a adus in discutie si un subiect serios pe acest forum. E rau daca va luati informatiile doar de aici si nu de la specialisti. Atentie – specialisti adevarati cu experienta fiscala in acest domeniu. Cine… Read more»
-
xiom replied to the topic "Cate femei fac videochat in Romania?" – Acum 4 zile, 23 de ore
400k e aberatie maxima….Cel mai mare numar de modele online ar fi maxim 9k pe strip. Unde sunt pana la 400k? numai romance?
-
xiom replied to the topic "Recent m-am mutat pe Stripchat" – Acum 4 zile, 23 de ore
La inceput bubuie toate pe strip pentru ca au periaoda de promo si new tag….dupa care majoritatea scad mult…trebuie sa profiti maxim de promo
-
xiom replied to the topic "Început videochat" – Acum 4 zile, 23 de ore
Seriozitatea si munca sunt mai importante decat fizicul. Un oras cat mai indepartat ta va ajuta cel mai mult pentru ca nu vei sti cluburile si pe unde sa-ti pierzi timpul. Deci stai online si faci bani 🙂 Bucuresti ,… Read more»
-
xiom replied to the topic "Încasări în studio de videochat" – Acum 4 zile, 23 de ore
Deci si la studio exista variatii la incasari si e perfect normal pentru ca nimeni nu are solutii miraculoase cand nu merge treaba. Daca ar exista asa ceva nu ar mai avea marile studiouri numai cate 2-3 fete care fac… Read more»
-
xiom replied to the topic "penalizari si trafic pe Jasmin" – Acum 4 zile, 23 de ore
studiourile ok si-au pus modelele la promotie si au luat tot traficul…alte studiouri iau banii modelelor degeaba ….
-
xiom replied to the topic "bani videochat non adult" – Acum 4 zile, 23 de ore
unele fete care spun aici ca fac non-nude au filme super-hard la o simpla cautare pe google 🙂
-
xiom replied to the topic "Remodelare corporala" – Acum 4 zile, 23 de ore
cea mai buna , corecta si sanatoasa remodelare e cea prin sport 🙂
-
xiom replied to the topic "Gasire modele OnlyFans?" – Acum 4 zile, 23 de ore
Daca nu vreti sa dati 50% studioului sau agentiei exista si colaborari mult mai profitabile pentru comisioane mai mici … pt. detalii [email protected]
-
xiom replied to the topic "Modele noi pe CAM4" – Acum 4 zile, 23 de ore
(daca e adevarat) Baiatu’ ofera niste bani extra … chiar si gratis , daca nu faci niciun ban pe site… Mai mult de atat ce poti cere…daca sunt fete capabile sa faca 10k pe zi sau milioane nu le opreste… Read more»
-
xiom replied to the topic "Transferul de bani" – Acum 4 zile, 23 de ore
minte pentru ce mint toate – reclama mascata la diferite studiouri sau atac la altele – cam asta e ideea pe toate forumurile de profil
-
xiom replied to the topic "Parere concurs LJ" – Acum 4 zile, 23 de ore
Daca te apropii bine de 200 sau 400 de clienti noi , faci si clipuri si ce mai trebuie,,,daca nu , nu vad ce rost are….
-
xiom replied to the topic "EFT transfer direct in contul ING pe o perioada lunga" – Acum 4 zile, 23 de ore
Colega a intrebat in ianuarie , deci deja a rezolvat cumva pana acum . Pentru restul insa , daca a mers pana acum nu inseamna ca va merge la infinit… extrasele de cont se pastreaza zeci de ani…deci ganditi-va bine…… Read more»
-
xiom replied to the topic "PFA videochat" – Acum 4 zile, 23 de ore
GRATUIT poti sa suni la call center anaf si sa intrebi acolo . Daca vrei mai multe pareri suni de mai multe ori 🙂 Sau CONTRA COST poti sa vorbesti cu un consultant fiscal. Ca idee , nu conteaza ce… Read more»
-
xiom replied to the topic "92.000 de $ in 2 saptamani???" – Acum 4 zile, 23 de ore
intrati pe lj , pe concurs , pe fetele din top care fac si 20k pe zi tips de la u membru si peste 100k pe perioada de la 2-3 membri
-
xiom replied to the topic "Transferul de bani" – Acum 4 zile, 23 de ore
da-o drq de treaba……..https://www.videochatforum.ro/members/deniseb/
-
xiom replied to the topic "Card lei sau dolari" – Acum 4 zile, 23 de ore
“As vrea sa știu dacă am nevoie de card in dolari sau e ok și cardul in lei?! Cont bancar sau card?!” ….. intrebarea a fost clara indiferent daca a scris mai repede sau mai incet :)) Oricum nu cred… Read more»
-
xiom replied to the topic "Noua in acest domeniu" – Acum 4 zile, 23 de ore
inseamna ca platesti studioul degeaba . schimba-l sau incearca singura . daca nu merge jasmin mai sunt destule siteuri pe care poti avea succes
-
xiom replied to the topic "Card lei sau dolari" – Acum 4 zile, 23 de ore
Cont sau card? fara cont nu ai card la nicio banca romaneasca . Depinde de multe. De exemplu jasmin plateste in EUR , nu in USD. Oricum transferurile in USD costa mai mult decat SEPA in EUR . Pt. detalii… Read more»
- Încarcă mai multe