Buna fetelor :* Stateam si ma gandeam ca acum 4-5 ani, pentru mine independența financiară însemna să îmi plătesc facturile la timp și să nu rămân fără bani până la următorul salariu (asta inclusiv in primele mele luni ca model). Astăzi, realizez ca pot pune bani deoparte, să îmi fac planuri pe termen lung și să am libertatea de a spune "da" oportunităților care îmi plac si raman asa surpinsa de parcursul meu din ultimii ani :)). wow
Pentru voi ce înseamnă să fii independentă financiar în 2026?