Notifications
Clear all

Ianuarie

13 Posts
8 Users
0 Reactions
3 Views
(@lollagodiva)
Posts: 573
Noble Member
Topic starter
 
[#1367]

Hello. Cum va merge in ianuarie pana acum? Mie mi se pare cam asa si asa sincer


 
Posted : 13/01/2023 5:44 pm
 Rhea
(@rhea)
Posts: 33
Eminent Member
 

Destul de slab, mi se pare ca nu s membrii pe site:))


 
Posted : 16/01/2023 11:57 am
(@jessiedobrick)
Posts: 128
Estimable Member
 

mie imi merge foarte bine in Ianuarie :)) depinde cred si de site, dar la mine este constant o crestere de cand sunt din studio20


 
Posted : 18/01/2023 5:21 pm
(@miriam)
Posts: 14
Active Member
 

Foarte slab ... sa speram ca si va reveni in partea a doua a lunii


 
Posted : 18/01/2023 5:22 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Mie mi se pare ca incepe sa se strice treaba, a mers bine in prima parte a lunii. din ce imi amintesc din anii trecuti, de la sf lui ianuarie- inceput de februarie e o perioada ft slaba. sa vedem....


 
Posted : 18/01/2023 5:22 pm
(@jessiedobrick)
Posts: 128
Estimable Member
 

mai este si perioada in care ei au sa isi plateasca taxele la stat, cei din USA ma refer, poate de asta, dar sunt si zile slabe, adica am avut zile si cu 30 de dolari.... in care am stat si am tot incercat, am dat 10000 de mesaje si tot nu ma baga nimeni in seama


 
Posted : 20/01/2023 9:47 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Mi se pare mult mai slabă luna asta față de ultimele 3. Dar na, se întâmplă. Mă gândesc că e și de la ce spune Jessie, că trebuie să își plătească taxele cei din USA.


 
Posted : 23/01/2023 12:56 pm
(@deniseb)
Posts: 228
Reputable Member
 

Hei! Pana acum si mie mi-a mers asa si asa,dar sper sa vina zile mai bune! Pupici


 
Posted : 23/01/2023 12:57 pm
(@lollagodiva)
Posts: 573
Noble Member
Topic starter
 

da, asa cum zice si jessie, cam asta e situatia, mna sunt si ei oameni pana la urma :))


 
Posted : 23/01/2023 12:57 pm
(@beatriz)
Posts: 206
Estimable Member
 

Nu a mers foarte bine prima parte a lunii, dar văd că în a doua perioadă se mai redresează cumva lucrurile. Sper să fie din ce în ce mai bine, pentru că nu vreau să meargă tot anul așa cum a fost în prima perioadă din an


 
Posted : 24/01/2023 6:47 pm
(@deniseb)
Posts: 228
Reputable Member
 

Daaa! Este de inteles,toti suntem oameni asa cum spui tu. Mie saptamana mi-a inceput bine! La voi fetelor?


 
Posted : 24/01/2023 6:47 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Cam cat faci pe tura?


 
Posted : 26/01/2023 9:14 am
(@jessiedobrick)
Posts: 128
Estimable Member
 

pe cine intrebi @harley ? nu stiu daca un model ar putea sa faca o medie la bani, la mine fiecare zi este diferita, atunci si fiecare saptamana, perioada si luna


 
Posted : 27/01/2023 9:57 am
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont