hei fetelor, uneori ma gandesc ca am inceput sa nu prea apreciez ce am, oricat as face parca nu sunt multumita. voi cam de la ce suma considerati o tura ca fiind buna?
>$200
La fel ca si SaraH, tot ce e peste 200$ consider chiar o tura buna
Pai da, dacă faci 5000 pe o tura și nu e singura data când reușești (bravo ție!), e normal sa fie plictisitor când câștigi mai puțin... Găsește alta motivație ?