Voi pe unde va vind...
 
Notifications
Clear all

Voi pe unde va vindeti contentul?

4 Posts
4 Users
0 Reactions
2 Views
(@Anonymous)
Posts: 0
Topic starter
 
[#729]

In afara de platformele de chat, voi va mai vindeti contentul pe altundeva?


 
Posted : 17/12/2021 10:31 am
(@lollagodiva)
Posts: 573
Noble Member
 

heei, eu una n am incercat pana acum sa vand content pe altundeva, mai ales ca mie nu prea mi place sa fac content, eu sunt mai mult pe show


 
Posted : 20/12/2021 12:42 pm
(@sabrinak)
Posts: 354
Honorable Member
 

eu am studiat putin treaba asta si sincer tot onlyfans ramane alternativa buna. mi am facut cont da e gol urmeaza sa l umplu. mi se pare ca gen pot sa l fac cu continut exclusiv si mai interesant asa. nu m as risca cu alte platforme.


 
Posted : 20/12/2021 12:43 pm
(@mallorier)
Posts: 89
Estimable Member
 

Nu stiu daca mai merge OF-ul pentru ca toata lumea acum face... marketul e mai mult decat saturat.


 
Posted : 20/12/2021 12:56 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont