Ce părere aveți des...
 
Notifications
Clear all

Ce părere aveți despre studio best

3 Posts
3 Users
0 Reactions
3 Views
(@Anonymous)
Posts: 0
 
[#489]

Bunaaa, ce părere aveți despre studio Best și IRIS din Constanta ? Sau la general sa-mi fac o părere.


 
Posted : 29/03/2021 2:14 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Slabe. La Studio 20 ai incercat?


 
Posted : 28/05/2021 1:33 pm
(@patriciap)
Posts: 176
Reputable Member
 

De IRIS nu am auzit, de Best asa si asa... la 20 ai incercat?


 
Posted : 21/03/2022 12:14 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont