Ce procent primesc ...
 
Notifications
Clear all

Ce procent primesc eu?

13 Posts
10 Users
0 Reactions
2 Views
(@patriciap)
Posts: 176
Reputable Member
Topic starter
 
[#492]

Buna fetelor, am vazut mai multe reclame la studiori care spun ca poti sa iei si 80% din incasari, dar mi se pare foarte deplasat. Vreau sa aud niste experiente reale despre studiourile la care lucrati voi si ce procent luati... Thank u!


 
Posted : 01/04/2021 5:09 pm
(@jessycap)
Posts: 144
Estimable Member
 

buna. chiar asa e sa stii. depinde si de studio e drept. la Studio20 spre ex e 80%.


 
Posted : 05/04/2021 5:44 pm
(@sophydavis)
Posts: 67
Trusted Member
 

La Studio20 primesti comision 60 la suta in prima luna, ceea ce mi se pare destul de ok si in avantajul nostru ca modele.


 
Posted : 05/04/2021 6:19 pm
(@sarahw)
Posts: 41
Trusted Member
 

Hei ... eu in momentul de fata i-au 70% dar lucrez de ceva ani in domeniu , am inceput cu 50% iar usor usor am inceput sa ma ridic ... Eu colaborez cu Studio 20 sunt foarte seriosi , ei m-au ajutat sa ating acest procent . Succes:*


 
Posted : 05/04/2021 6:20 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Eu lucrez la midnight studio de câteva luni și am început cu un comision de 80% in prima perioadă. La noi, la Midnight studio comisioanele pornesc de la 60%


 
Posted : 07/04/2021 10:17 am
(@daria)
Posts: 19
Eminent Member
 

Jessyca,tu te referi ca primesti 80% din ce a lasat membrul sau 80% din cat ramane dupa ce isi ia site-ul partea?


 
Posted : 09/04/2021 3:28 pm
(@daria)
Posts: 19
Eminent Member
 

Buna. Experienta mea cu Standard Studio m-a facut sa cred ca absolut tot ce a fost reclama pe internet despre ei este si adevarat. Da, se poate sa iei si 80% comision. Pe mine m-a adus o cunostinta la Standard Studio din Arad. Cunostinta asta a mea a ajuns sa ia 83% comision, pe bune verificat. Eu am inceput la de la 60% si deja am atins comisionul de 67%.


 
Posted : 09/04/2021 3:28 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
 

E adevarat


 
Posted : 12/04/2021 6:16 pm
(@dariaconstantin)
Posts: 70
Trusted Member
 

Buna, e adevarat, mai ales daca lucrezi de acasa, dar nu recomand sa lucrezi de la inceput de acasa pentru ca o sa iti fie foarte greu, daca lucrezi in studio si esti serioasa poti atinge 70% comision din incasari


 
Posted : 10/05/2021 10:45 am
(@sabrinak)
Posts: 354
Honorable Member
 

Da poti sa atingi acel procent. Sigur cu multa munca, dar se poate.


 
Posted : 14/05/2021 1:29 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
 

La strdio 20 promit cam multe și nu e nimic adevărat mi-am luat țeapă la ei


 
Posted : 19/04/2022 11:09 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Nu e adevărat nimic din ceea ce spun


 
Posted : 19/04/2022 11:09 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Hmm, ce probleme ai avut, Alis? Până în momentul ăsta eu n-am avut probleme nici cu plățile, nici cu turele și totul a fost ok la mine de partea Studio20


 
Posted : 20/04/2022 8:32 am
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont