Cea mai buna zi din...
 
Notifications
Clear all

Cea mai buna zi din saptamana?

4 Posts
3 Users
0 Reactions
3 Views
(@ginamence)
Posts: 294
Reputable Member
Topic starter
 
[#1692]

Care credeti ca e cel mai bun program? Eu personal am Luni si Miercuri liber.. dar uneori am vazut ca la fete le merge foarte bine lunea..


 
Posted : 16/08/2024 3:02 pm
(@kiara)
Posts: 262
Reputable Member
 

Eu am liber miercuri și joi, pentru că am observat că la mine e mai puțin trafic. Lunea poate fi o zi bună pentru mulți, merită să încerci!


 
Posted : 29/08/2024 3:37 pm
(@kiara)
Posts: 262
Reputable Member
 

Eu am liber miercuri și joi, pentru că am observat că la mine e mai puțin trafic pe site. Lunea poate fi o zi bună pentru mulți, merită să încerci!


 
Posted : 29/08/2024 3:37 pm
 Mara
(@gabriela96)
Posts: 439
Honorable Member
 

Nu as putea sa iti dau un raspuns bazat pe cifre, dar mie mi se pare ca cele mai bune zile de logare sunt sambata, duminica și luni.


 
Posted : 03/09/2024 3:38 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont