Recent m-a gasit cineva din orasul meu natal si cand mi-a zis cine e, am avut un mic blocaj mental. Am trecut repede peste deoarece eu-mi asum aceasta meserie insa el tot se intoarce si insista sa ne intalnim in viata reala. Cum sa procedez si sa il refuz intr-un mod placut ca el sa nu se supere si sa inteleaga ca aceasta este o meserie ca oricare alta si eu nu-mi dau intalniri cu nimeni in viata reala. Please help ?
Buna Lolla da intradevar este o problema destul de delicata, cel mai bine este sa ii promiti diverse lucururi si sa mergi mult pe love cu membrul astfel incat sa amani cat mai mult momentul cand iti va cere sa va intalniti. Acel moment este inevitabil din pacate dar poate fi prelungit destul de mult ??