Buna, fetelor! Abia m-am angajat ca model si tocmai am avut primul meu facetime. Nu a durat decat 10 minute... E ok? Nu am mai facut asta pana acum si nu stiu daca e de bine sau nu.
Am vorbit cu tipul respectiv prin mesaje cam doua zile inainte.
Hmm nu prea e a buna! Dar e ok, esti la inceput, ai timp sa inveti 😉
Depinde daca ati stabilit sa fie un videochat date sau daca a fost ceva last minute. Nu prea stiu ce sa spun, la mine sesiunile astea dureaza 2-3 ore...
Da, a fost spontan, nu planuisem nimic inainte
Eu zic că este pentru că ești la început. Nu te stresa pentru asta încă
Pentru prima data e ok dar cum au spus si colegele mai sus o sesiune asa normala dureaza 2-3 ore.
Hei! Da, e absolut ok! La început e normal ca unele facetime-uri să fie mai scurte, mai ales dacă abia vă cunoașteți. Contează că ai reușit să îl aduci acolo, e un pas super important! Cu timpul o să capete încredere și vor fi și sesiuni mai lungi. Keep going, faci deja o treabă bună!