Notifications
Clear all

Job de trainer

3 Posts
3 Users
0 Reactions
3 Views
(@Anonymous)
Posts: 0
Topic starter
 
[#293]

Hello all! As vrea sa lucrez ca trainer... Ma gandesc ca, printre modele, poate e cineva aici care a avut experienta asta si ma poate ajuta cu niste sfaturi. Tocmai ce am aplicat la un job in Galati si ma intrebam cum va decruge interviul, ce va trebui sa fac, care e salariu s.a.m.d. Daca stie cineva mai multe, sunt deschisa la o conversatie oricand. Mersi!


 
Posted : 14/08/2020 12:50 pm
(@beatriz)
Posts: 206
Estimable Member
 

Buna eu am inceput in aceasta industrie ca trainer si mai apoi am devenit model. Job-ul este foarte interesant, placut, dar trebuie sa fii atent la ceea ce faci. Interviul de obicei se desfasoara intr-un cadru friendly, o sa fie chiar placut o sa vezi. Se cere nivel mediu/avansat e limba engleza si sa fii o persoana organizata.


 
Posted : 17/08/2020 3:38 pm
(@peter)
Posts: 60
Trusted Member
 

Buna ziua, am sa va las un link foarte util, realizat cu acest scop pentru a explica pe deplin ce este sa fii a, trainer este realizat de studio20 (lucrez la el ca model)
https://studio20.ro/ce-inseamna-sa-fii-trainer-videochat-partea-1/?fbclid=IwAR3wAiwWsZri2Ww9FXQac57JDGUnjABCtSpkVCuKKL8EQhsiUq_7M_YnSws.

Salaturi.


 
Posted : 17/08/2020 3:39 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont