Notifications
Clear all

Fetish? Pareri?

4 Posts
4 Users
0 Reactions
1 Views
 Sara
(@sara)
Posts: 152
Estimable Member
Topic starter
 
[#285]

Buna fetele. M-ar tenta sa incerc sa lucrez pe categoria fetish? Se castiga ok? As avea si eu nevoie de cateva sfaturi de la cele care deja faceti. Multumesc


 
Posted : 10/08/2020 4:04 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Sigur, e recomandat sa te bagi pe o nisa, mai ales daca vrei sa faci mai multi bani. Poti incepe cu ceva softcore - high heels & boots, haine de piele & latex si vezi cum merge de acolo. Pwp.


 
Posted : 13/08/2020 11:33 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Da, din experienta mea, se castiga mult mai bine pe fetish!


 
Posted : 14/08/2020 12:38 pm
 Mara
(@gabriela96)
Posts: 440
Honorable Member
 

Hei! ❤️ Eu lucrez pe categoria fetish de ceva timp și pot să îți spun sincer că se câștigă foarte bine, mai ales dacă ești deschisă, ai atitudine jucăușă și îți cunoști limitele. E o nișă super căutată, cu membri loiali și conversații interesante. Dacă te simți confortabil, merită să încerci, poate fi chiar mai relaxant decât pare la început. Succes! 💋


 
Posted : 25/07/2025 11:16 am
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont