Notifications
Clear all

Outfit-uri

5 Posts
5 Users
0 Reactions
3 Views
(@lollagodiva)
Posts: 572
Noble Member
Topic starter
 
[#678]

Heei fetelor, voi cam de unde va luati outfit-uri? Am tot luat din magazinele normale gen Zara etc, dar as incerca si chestii mai ieftin, dar sa se vada bine pe camera


 
Posted : 26/11/2021 1:19 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
 

https://www.atmospherefashion.ro/


 
Posted : 29/11/2021 11:56 am
(@carolineskyler)
Posts: 62
Estimable Member
 

eu am mai luat de pe asos cand erau reduceri ca au preturi bune si transportul e gratuit parca


 
Posted : 30/11/2021 12:47 pm
(@jessiedobrick)
Posts: 128
Estimable Member
 

Bunaaa, mai puteti incerca si de pe Shein, au multe modele si sunt destul de multe frumoase


 
Posted : 01/12/2021 9:30 am
 Mara
(@gabriela96)
Posts: 438
Honorable Member
 

Hello :* Eu de pe asos imi iau cel mai des


 
Posted : 16/02/2026 7:56 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont