Heei fetelor, voi cam de unde va luati outfit-uri? Am tot luat din magazinele normale gen Zara etc, dar as incerca si chestii mai ieftin, dar sa se vada bine pe camera
eu am mai luat de pe asos cand erau reduceri ca au preturi bune si transportul e gratuit parca
Bunaaa, mai puteti incerca si de pe Shein, au multe modele si sunt destul de multe frumoase
Hello :* Eu de pe asos imi iau cel mai des