Heei, aveti idee de ceva locatii misto pentru Craciun? Am tot avut in apartamente normale, dar as vrea ceva nou
Eu as incerca la un targ de craciun sau ceva. Am vazut la un model anu trecut niste poze facute asa si erau super misto iesite.
Daca esti din Bucuresti, poti sa inchiriezi la Little Corner... iti decoreaza ei de Craciun si etc