Pareri videochat pa...
 
Notifications
Clear all

Pareri videochat part-time?

5 Posts
5 Users
0 Reactions
4 Views
(@kiara)
Posts: 262
Reputable Member
Topic starter
 
[#1652]

Buna! Am inteles de la mai multe persoane ca nu se merita sa faci videochat part-time. Aveti idee de ce?


 
Posted : 12/06/2024 12:15 pm
 Sara
(@sara)
Posts: 152
Estimable Member
 

Buna! Din proprie experienta iti zic ca videochat-ul nu e un job part-time, asta daca vrei rezultate. Eu lucrez la S20 de mai mult de 3 ani iar minimul de 8 ore si 5 zile pe saptamana mi-au adus succesul ca model! Te pup si iti urez spor!


 
Posted : 14/06/2024 2:06 pm
(@sophiel)
Posts: 275
Reputable Member
 

Hello there! Da, am auzit și eu asta și cred că se datorează faptului că atunci când faci videochat full-time, ai mult mai multe șanse să-ți construiești o bază de membri fideli și să câștigi mai mult. Atunci când petreci mai multe ore online, ai ocazia să te conectezi mai bine cu membrii, să participi la evenimente și să fii prezentă în momentele de vârf, când traficul este mai mare. În plus, lucrând 8 ore pe zi, ai un program mai stabil și poți să îți planifici mai bine strategiile și să testezi ce funcționează pentru tine. Part-time poate fi dificil să obții aceleași rezultate, deoarece nu ai suficient timp să te dedici în totalitate și să construiești relații de durată cu membrii. Voi ce părere aveți?


 
Posted : 18/07/2024 2:07 pm
(@ginamence)
Posts: 296
Reputable Member
 

Eu cred ca nu faci mare lucru la part-time.. e prea putin timp ca sa ai rezultate bune


 
Posted : 19/07/2024 10:17 am
 Mara
(@gabriela96)
Posts: 441
Honorable Member
 

Ca model, îți construiești imaginea și relațiile în timp. În part-time, n-ai destulă expunere ca să atragi membri fideli sau să evoluezi rapid. Nu e imposibil, dar e mult mai greu.


 
Posted : 24/07/2025 10:08 am
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont