Buna, fetelor. Am avut o perioada mai grea in ultima luna... am iesit mai putin in oras si am intrat intr-o rutina care parca ma demoralizase. Am gasit articolul acesta si am aplicat cateva sfaturi de acolo: https://www.despre-videochat.ro/videochat-de-acasa-cum-scapi-de-monotonie/
Daca simtiti ca sunteti blocate in aceeasi zi monotona, recomand sa il cititi! 😀
Multumesc pentru articol! Chiar aveam nevoie de el!
Foarte interesant am sa-l citesc. Adevarul e ca ma simt de parca am intrat intr-o rutina si nu stiu ce sa fac sa ies din ea.
Merci, o sa-l citesc si eu :*
E perfect pentru perioada asta de pandemie 😀
Super! Multumesc frumos pentru seugestie, chiar aveam nevoie de ceva refreshing! 🙂