Buna fetelor, voi ce faceti de Paste? Ma gandeam sa stau online in weekendul acela, dar ma gandesc ca incasarile mari s-au facut la inceputul lunii, intrucat majoritatea membrilor sunt catolici. Voi ce spuneti? 😀
Eu spun ca merita sa profitam de orice ocazie, nu? Eu cu siguranta lucrez si mai diversific tematica, sa nu intru intr-o monotonie si nici ei sa nu se plictiseasca. deci eu te sfatuiesc sa da ;;)
Eu cred ca nu strica sa incerci, traficul te poate surprinde.
Oricum ai trafic in weekend. Eu zic sa stai online ??
Hello, eu voi lucra la fel ca in fiecare weekend. Sincer, prefer sa fiu libera in cursul saptamanii si sa lucrez in weekenduri pt ca e traficul mai bun.